Metas pasireikšti Jums!

2013/06/10

Labas ! Rašau po trumpos pertraukėlės... Bet šis įrašas bus kitoks. Rašysiu ne aš, o JŪS! Kadangi į blogą rašau jau tikrai ne trumpą laiką, jau pasiekiau +12 700 peržiūrų (ačiū <3 ) tikriausiai turite man klausimų, taip? Todėl dabar galit reikštis čia kieeeeeeek tik norit. Be klausimų uždavinėjimo dar norėčiau, kad nuoširdžiai išsakytumėte savo nuomonę. Kadangi esu girdėjusi kaip apie mano blogą kalba tik pažįstami, labai norėčiau išgirsti ir visiškai svetimų žmonių nuomonę. To dar nesu dariusi. Šiek tiek jaudinuosi... Noriu, kad rašytumėte viską ką galvojat apie šį blogą, ko jam reikia, kas yra gerai, kas jums patinka, kas nepatinka ir t.t... Prašau kiekvieno žmogaus, kuris pamatys šį įrašą - paklauskite kas jus domina. Atsakysiu į VISUS klausimus atskirame įraše. Turite kelias dienas paruošti man darbo, lauksiu klausimų ir nuomonių!

11 comments

 1. Kada tavo gimtadienis? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. This comment has been removed by a blog administrator.

   Delete
 2. Užsukusi perskaičiau šį įrašą ir nusprendžiau ir aš išsakyti savo nuomonę .:)
  Taigi pradėjau tavo blogą sekti neseniai , bet kaip tik parašai naują įrašą iškart jį perskaitau.Manau kad blogas tikrai įdomus, nes rašai įvairiomis temomis ir jos mano galvą yra įdomios. Tai pat ir dizainas man patinka . Vienas iš įdomesnių blogų kuriuos seku .

  Taigi sėkmės tolesniame rašyme :)*

  ReplyDelete
 3. Aš taip pat prie šio blogo prisijungiau visai neseniai. Labiausiai patinka įrašai apie naujus pirkinius ir labiausiai patikusius daiktus. :) O ko trūksta šiam blogui, sunku atsakyti, nes ir dabar jis labai įdomus. Galbūt norėtųsi daugiau įrašų apie tiesiog įprastas dienas. Sėkmės toliau rašant blogą! :))

  ReplyDelete
 4. Ar kurdama blogą numanei, kad turėsi sekėjų, o peržiūros pasieks tokį skaičių?
  P.S. tavo blogą pradėjau sekti pirmąjį ir jis yra vienas pačių geriausių, visada laukiu naujų įrašų! :)

  ReplyDelete
 5. Manau tau reiktu pradėti rašyt blogą kiekvieną dieną,o peržiūrų būtų kur kas daugiau.

  ReplyDelete
 6. Užsukusi perskaičiau šį įrašą ir nusprendžiau ir aš išsakyti savo nuomonę.:)
  Tavo blogg'ą seku jau ilgą laiką, ir tikrai juo nenusivyliau. Esi labai graži mergina, labai fainiai rašai, skirtingomis ir įdomiomis temomis, dara mažai klaidų.. Patinka tavo blogg'o dizainas.
  Bet taip turiu ir keletą pastabų... Manau visi sutiktų, jog rašau labai rėtai.. Norėčiau, kad rašytum bent kas 3 dienas, o ne vieną kartą per savatę... Manau, papasakoti tikrai turi ką. Pavyždžiui apie savo praleistas dienas, apie tavo šokius, galėtum įkelti savo grupės pasirodymus, parašyti apie savo šeimą, jei turi apie sesę/brolį. Taip pat, norėčiau, kad keltum daugiau savo nuotraukų ir nešiok sukneles!!! :D
  Klausimai :D :
  Kada ir kaip sugalvojai pradėti rašyti blogg'ą?
  Ar darysi video?
  Kiek laiko šoki?
  Kada tavo gimtadienis?
  Kokia tavo kamera?
  Koks tavo ūgis?
  Kokią mokyklą lankai?
  Kokiose šalyse esi buvusi?
  Kur redaguoji nuotraukas?
  Ar mėgsti degintis?
  Kokius kvepalus naudoji?
  Ir ką manai apie save?
  O dieve... Kiek daug visko parašiau :DD

  ReplyDelete
 7. Sveika! Sveikinu sulaukus tiek daug peržiūrų. Taip ir toliau!
  Siūlau dažniau parašyti apie save, įkelti gal kokių naujų daiktų ar rūbų derinukų fotkes :)

  ReplyDelete
 8. As irgi blga tavo pradejau sekti visai visai neseniai :) bet labai fainas, bet dazniau kelk irasu, gi dabar vasara galetum ir kiekviena diena :D apie makiaza ar kuno prz priemones butu labaaaai fainaa

  ReplyDelete
 9. Labas! Sveikinu sulaukus tiek peržiūrų! Tavo blogas man patinka tikrai puikiu dizainu ir įdomiais įrašais, nes kiek rašai apie savo dienas, jos būna tikrai įdomios ir nenuobodžios. Nors tavo blogą pradėjau sekti neseniai, bet tikrai paliko ga gerą įspūdi šis blogas. Manau, galėtum padaryti bent kartais vaizdo įrašų, tai neturi būti dažnai, bet bent kartais.
  Klausimai :
  Ką manai apie patyčias ? Ir ka galėtum pasakyti tam žmogui, kuris dėl to žaloja save ?
  Ką studijuosi kai baigsi mokyklą ? Kokia profesija ?
  Kokia muzika Tau labiausiai patinka ? Koks stilius ?
  Ką gyvenime vertini labiausiai ?
  Daugiau nesugalvoju ir lauksiu atsaktymų! Tikiuosi dar ilgą laiką rašysi ir neapleisi blogo! Tai tiek, iki! Smagaus rašymo!

  ReplyDelete
 10. Kada padarysi įrašą? laukiu, nesulaukiu

  ReplyDelete

Latest Instagrams

© Beata BA. Design by Fearne.