England, we are coming!

2013/07/11

Tikriausiai pirmą kartą noriu, kad laikas kuo greičiau prabėgtų... Už 13 dienų kartu su Karolina įvykdysim savo pačius didžiausius planus! Aplnakysim Angliją ir Vokietiją. Plačiai nepasakosiu viso maršruto, jį paskaityt galit pas Karoliną .
Kadangi esam baisios apsipirkinėjimų maniakės, kaip gi nepagalvosim apie shoppingą būdamos Anglijoj? Jau suplanavom, kad vieną iš keturių dienų Birminghame praleisim didžiąjame Bullringo prekybos centre. Žymūs prekiniai ženklai, Starbucks, restoranai, drabužiai, aksesuarai... Pasaka.
Per svajones apie apsipirkinėjimus pamiršom tikriausiai svrabiausią dalyką...Vokietijos Heide Parką. Tai laaaabai didelis atrakcionų parkas, kuriame praleisime pilną dieną. Net neįsivaizduoju kaip reikės išdrįsti ir įsėsti į tokius atrakcijonus, bet su Karolina pasižadėjom, kad nueisim į visus. Tikiuosi pavyks išlaikyti pažadą.
Esu užtikrinta, kad instagramas bus pagrindinis dalykas, kuriame galėsit pamatyt šviežias nuotraukas! Bet kai rasiu laisvo laiko, nepraleisiu bloge parašyti įrašo tiesiogiai  iš Anglijos arba Vokietijos.
Kokių Jūs planų turite šią vasarą, o galbūt juos jau įvykdėte? :)

2 comments

  1. Kaip fainai!!!! Linkiu smagiai praleist laiką ir prisidaryt pilna fotkių atsiminimui :)

    ReplyDelete

Latest Instagrams

© Beata BA. Design by Fearne.