London/Birmingham Shopping Haul!

2013/08/03

Labas!
Šiaip ne taip pavyko nufotografuoti savo angliškus pirkinius. Nebūčiau aš, jeigu kažko nepamirščiau... Tik sukėlus nuotraukas į kompiuterį, supratau, kad nenufotogafavau kelių daiktų. Bet nieko, apsieisim ir be jų :D
Taigi didžiąją dalį kelionės laiko apsipirkinėjom. Primark, H&M, Forever21, SuperDrug, Boots, The Body Shop... Vien prisiminus noriu grįžti atgal. Nors Londono gatvėm tempėme didžiausius primarko maišus, grįžus namo, pirkinių nebeatrodė tiek daug. Jeigu kas nors leistų antrą kartą ten apsipirkti, tikriausiai dabartinis pirkinių sąrašas būtų pasikeitęs. Bet kad ir kaip bebūtų, nesigailiu nei vienu pirktu daiktu! Nuotraukų neaprašinėsiu, tiesiog paganykit akis patys :)


6 comments

 1. Oho nemazai :D batukai tai liuks :))

  ReplyDelete
 2. Kai pamačiau maišus galvojau, kad daugiau pirkinių bus, bet vistiek neblogai :D Irgi esu buvus Anglijoje, apsipirkinėjau ir kai grįžau namo ir apžiūrėjau visus pirkinius, supratau, kad jei dar kartą nuvykčiau, sąrašas pirkinių būtų stipriai pasikeitęs :D O šeip, labai faini visi daiktai, bet man labiausiai batukai, maikutė Harlem Shake, ir aišku makiažo reikmenys :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dėkoju! Nuotraukoj maišai ne vien mano buvo :D Bent kas nors supranta tą jausmą... :D

   Delete
 3. Tavo tokie faini blogai!!! Rašyk juos dažniau ,o jai trūks minčių ,pasižiūrėk youtube'i Stilababe09 arba MacBarbie07 .Tikiuosi kursi blogus dažniau, nes labai įdomiai rašai:) Gal galėtum padaryti blogą apie School suplies haul, arba skirtingus outfit'us į mokyklą. Būtų labai įdomu pasižiūrėti:)))Sėkmės!

  ReplyDelete
  Replies
  1. O dieve labai labai ačiū! Patikėk, žiūriu kiekvieną jų video :D Ir taip, rašysiu atskirus įrašus "Back to school", todėl pamatysi ten ką nors panašaus :)

   Delete

Latest Instagrams

© Beata BA. Design by Fearne.