Back on track

2014/01/08

Labas!
Kad ir kaip nenorėčiau, bet viskas ir vėl grįžo į savas vėžias. Mokykla, namų darbai, kiekvienas rytas kaip pragaras... Lyg atostogų ir nebūtų buvę. Tik šį kart bandau viską daryti pagal planą - grįžus iš mokyklos iškart stengiuos padaryti namų darbus, kad neužsilaikyčiau iki vėlumos. Kol kas šio plano laikytis sekasi, žiūrėsim kiek ilgai išstengsiu..
Be to, kas jau matėt naują 'Pretty Little Liars' seriją? Katik pažiūrėjau, bet serija kažkaip....nenustebino? Šitiek laiko reikėjo laukti, o didelio veiksmo ar intrigos kur daužytųsi širdis taip ir nesulaukiau. Bet, lauksiu kitos savaitės ir tikiuosi, kad sekanti serija nenuvils :)3 comments

 1. Skaitau tavo blogą labai seniai, žiauriai įdomūs įrašai! Tik pastaruoju metu šiek tiek pasigendu įrašų apie pirkinius ir t.t. Gaila, kad neįkelei dovanų, kurias gavai Kalėdų proga.
  Na, o šiaip labai įdomus blogas. Lauksiu kito įrašo!

  Aš taip pat rašau, tiksliau neseniai pradėjau - būtų šaunu jei užsuktum. :)
  http://thenotebookbyme.blogspot.com/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Labas, ačiū, kad skaitai! Dėl Kalėdinių dovanų negalėjau įkelt, nes daug negavau nieko ir nebūtų prasmės kelt įrašo :) Užsuksiu!

   Delete
 2. Tu taip dažnai pildai blog'ą, kad nors nusišauk su durų rankena. *piktas sarkazmas*
  Na, šiaip. Tavo blog'as puikus, bet, ei, kur įrašai? Toks nusivylimas apima, kai užeini, ir pamatai - VIS DAR NIEKO NAUJO.
  Nepyk, tiesiog išsakiau nuomonę :D suprantama, mokykla, namų darbai, rašybai nelieka laiko, beet vis tiek :|

  ReplyDelete

Latest Instagrams

© Beata BA. Design by Fearne.