Hello

2014/03/22

Labas!
Naujo įrašo temos kaip ir nesuplanavau, todėl grįžtu su paprasta apžvalga. 
Visų pirma - WHAAAAAAAAAAAAAAAA????? 30000 PERŽIŪRŲ? Tiesiog. Wow. 30000? Kai pamačiau šį skaičių prisiekiu, tikrai negalėjau patikėti. Negaliu patikėt, kad nors ir nebekeliu įrašų taip dažnai kaip anksčiau, Jūs vistiek čia lankotės, laukiat ir domitės? Man tiesiog viskas galvoje nesueina į vieną tašką ir negaliu suprast KAIP. Kaip nuo visiško nulio, viskas pakilo iki šitokio skaičiaus. Kaip nuo paprastų paprasčiausių minčių viskas pavirto į tikrą, tvirtą ir išsipildžiusią svajonę. Galėčiau dėkoti Jums dieną iš dienos be sustojimo, nes be Jūsų nieko nebūčiau pasiekus. Ačiū Jums. 
Viskas, kas įvyko per šią savaitę visiškai nublanksta 30000 peržiūrų pasiekimui, todėl apie nieką kitą nebegaliu galvot. Vienintelė mintis, kuri kyla galvoje tai - ar norite, kad įkelčiau nedidelį, sukauptą HAULĄ? Jau senokai kėliau tokį įrašą, bet noriu atsiklausti Jūsų, nes nenoriu, kad kas nors pamanytų, kad giriuosi naujais daiktais ir t.t. Tiesiog žinau, kad daugumai įdomu sužinoti kaip keičiasi mano stilius, ką patariu ir kas man atrodo gražu. Taigi, jeigu norit tokio įrašo - praneškit :) 


7 comments

 1. Tikrai wow, net 30000. :o Labai, labai noriu HAULO įrašo! :)

  ReplyDelete
 2. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 3. labas, Beata. žinai, tavasis blog'as labai įdomus, bet man tikrai žiauriai apmaudu, kad taip nedažnai keli įrašus. suprantama, turi ir savo gyvenimą, bet... tiesiog... ankščiau jis buvo vienas mano mėgstamiausių, o dabar užeinu tik dėl to, kad pasižiūrėčiau, ar nėra naujo įrašo..ir koks nusivylimas apima pamačius, kad jo tikrai nėra.
  taad... prašau. papildyk blogą nors kartą į savaitę.
  PRAŠAU :)

  ReplyDelete
 4. Sveikinu pasiekus šį gan didelį skaičių ir manau tu ir tavo blogg'as esate to verti, tikrai! Tačiau, negaliu ne pasakyti, kad gaila, jog taip retai keli naujus įrašus..juk vistiek bent kažkas įdomaus per savaitę nutinka tavo gyvenime ir galėtum to dalintis su mumis ar bent kelti kokį kitą įrašą..
  HAUL video tikrai laukiu, tikiuosi ji greit išvysti! :]

  ReplyDelete
 5. Esi tikrai didelė šaunuolė ir jau tikrai labai daug pasiekei. Jokių būdų nesusutok, o platink savo blogg'ą, dažniau rašyk, galvok įdomias temas blogg'ui ir manau, jog ateity sulauksi ir virš 500000 apsilankymų!

  ReplyDelete
 6. Olivija kokia grazi :o

  ReplyDelete

Latest Instagrams

© Beata BA. Design by Fearne.