Answers to your questions!

2014/05/30

Labas!
Prieš Jums skaitant šį įrašą, labai noriu padėkoti visiems, kas uždavė klausimus, ir atsiprašyti tų, į kurių klausimus neatsakiau.

Galturi nusifotografavusi nuotrauką, kaip atrodei per vestuves?

Gaila, bet kol kas iš vestuvių neturiu visiškai jokių nuotraukų. Apskritai save iš šono pamatysiu tik tada, kai gausim jau profesionaliai fotografų padarytas nuotraukas, o dabar tikrai neturiu nei vienos nuotraukos:(

 

Ar sėmeisi kažkiek įkvėpimo prieš kelionę iš užsieniečių beauty video? 

Kadangi youtube video žiūriu kiekvieną dieną, tai prieš pat kelionę kaip ir nebuvo ko pažiūrėti, nes viskas jau buvo išžiūrėta:D Bet žinoma sėmiausi patarimų kaip lengviau atlaikyti kelionę, ką verta vežtis ir ko ne ir t.t. Taip pat būnant ten naršiau po žinomiausių youtuberių haul video, vien tam, kad apsispręsčiau kam labiausiai verta leisti pinigus:D

Kiek laiko skirdot? 

Ahh, skridom labai ilgai. Skrendant į priekį iš pradžių teko nusigauti į Kopenhagą, ten praleisti 8 valandas ir tik tada sėsti į lėktuvą, kuris iki Čikagos skrido lygiai 9 valandas. Skrendant į priekį atrodė, kad laikas sustojo, nes nepavyko nei užmerkti akių, buvau tiesiog per daug laiminga:D O jau skrendant atgal, vėl teko ore kyboti 9 valandas, tuomet nusileisti Stokholme, persėsti į kitą lėktuvą, kuris skrenda į Kopenhagą ir tik iš Kopenhagos skristi namo. 


Kas labiausiai tau patiko Čikagoje, kas labiausiai nustebino?

Didžiausią įspūdį tikriausiai paliko pats Čikagos centras. Dar dabar užsimerkus laisvai galiu matyti visus dangoraižius, šviesas ir šurmulį. Taip pat be galo patiko tikri amerikietiški kalneliai ir be abejo – susitikimas su senais draugais!:)


Ar pirkai kokių drabužių ar kosmetikos ten? Jei taip, parodyk:) 

Pirkau tikrai nemažai, bet stengiausi pirkti tik tai, ko man tikrai reikės ir kas yra tikrai naudinga. Aišku sunku buvo susivaldyti nenusipirkus visko, kai įeini į parduotuvę, o ten tik SALE SALE SALE, bet teko susitvardyt. Nenoriu šiame įraše parodyti visko, todėl parodysiu tik mano kelis mėgstamiausius pirkinius. 

Kaip sušnekėjote su aplinkiniais? Pvz. kavinėse, ar net vestuvėse. :) 

Mano tėvai nelabai gerai moka anglų kalbą, todėl daugiausiai šnekėti teko man. Išpradžių buvo be galo keista ir nedrąsu pratart bent vieną žodį, bet kai pabūni ten truputį ilgiau, supranti, kad aplink tave sklinda tik anglų kalba, tai greitai prie to prisitaikai ir verties iš padėties. Kadangi su anglų šnekėjimu man sekasi neblogai, tai didelių problemų tikrai nekilo.

 Ar sunku buvo suprasti jų anglų akcentą ar ne?

Visiškai ne. Man žymiai sunkiau suprasti britų akcentą, nei amerikiečių. Jie kalba lygiai taip pat kaip ir filmuose ar serialuose, todėl sunku tikrai nebuvo :D

Koks pirmas įspūdis susidarė apie amerikiečius?

Jie labai atsipalaidavę, linksmi ir be galo draugiški žmonės. Niekur neskuba, niekada nestresuoja ir gyvena savo gyvenimą. Tikriausiai labiausiai patiko tai, kad ten nėra jokių naglų nužiūrinėjimų nuo pat galvos iki kojų. Jie nekreipia dėmesio kaip tu apsirengęs ar kokia tavo šukuosena, jiems tai tiesiog nerūpi.Tu skrisi ten dar kartą?

Kad skrisiu dar kartą, tai tikrai žinau. Bet dėl datos dar yra klausimų. Labai tikiuosi, kad planas pavyks ir sugrįšiu ten jau kitais metais !

5 comments

 1. O jai skrisi antrą kartą, tai kokiu tikslu? Gal žadi kadanors apsigyvent netgi ten? :D uhh fainiai tau

  ReplyDelete
  Replies
  1. Skrisiu tiesiog atostogoms. Oooooh būtų fainai:D

   Delete
 2. Well, lucky you. Paklausiu kai ko vėliau, maždaug po mėnesio :D

  ReplyDelete
 3. Rašei, kad sudėjai mėgstamiausius pirkinius.Galbūt turi jų ir daugiau? :) Siūlyčiau naują įrašą padaryti kaip HAUL'Ą :) Manau būtų įdomu tiek man, tiek kitiems skaitytojams

  ReplyDelete

Latest Instagrams

© Beata BA. Design by Fearne.