Chicago: 4 days

2014/05/05

Labas!
Šiandien grįžtu su labai labai labai didelėm naujienom. Keista, kad tai sužinosit tik dabar, bet bandžiau to neišduoti, kadangi nebuvau įsitikinus ar viskas tikrai pavyks. 
Vien rašant šias eilutes pradeda drebėt širdis ir niekaip negaliu pradangint šypsenos veide. Taigi, po 4 dienų išvažiuoju į kelionę. Į tolimą kelionę. Tiksliau sakant Į Ameriką, Čikagą. 
WHAAAAAAAT? AMERIKA? Pati dar negaliu patikėt. Tiesiog negaliu suvokt, kad galiu būti visai kitam pasaulio krašte jau po keturių dienų. 
Ką aš ten veiksiu? Visų pirma tai ten praleisiu 2 savaites. O pagrindinis šios kelionės tikslas - draugų vestuvės. Mūsų šeima gavo pakvietimą jose dalyvauti ir užimti gan svarbią vietą, todėl atsisakyti tesiog nebuvo įmanoma. 
Dar nežinau kaip viskas susiklostys su blogo rašymu. Tikiuosi, kad galėsiu parašyti bent kelis įrašus būdama Amerikoj. Labai labai norėčiau Jus visus vežtis kartu ir viską patirti drauge akfdhsfg, tiesiog neįsivaizduojat kokia esu laiminga, kad apskritai gavau tokį šansą. 
Taigi nežinau ar dar spėsiu parašyti vieną įrašą iki išvykimo, kadangi darbu milijonas, o laiko labai mažai. Reikia dėtis daiktus, atsiskaityti įvairius darbus mokyklai, pirkti suknelę, aksesuarus ir kitaip ruoštis vestuvėms... Todėl net nežinau ar atsisveikinu ilgam laikui, tikiuosi dar parašyti būnant Lietuvoj!
Iki! 


4 comments

  1. Oho! Tikrai pasisekė . :) Linkiu geriausių įspūdžių . Parvežk daug nuotraukų ! :)

    ReplyDelete
  2. Pasisekė! Sekmės ten ir laukiam daug nuotraukų ir įspūdžių. Tikiuosi kol busi ten parašysi daug įrašų!

    ReplyDelete
  3. Beataaaa kaip tau fainaaa! Baltas pavydas.. ♥ būtų fainai jeigu turėtum laiko, kad padarytum įrašą Chicago apartment tour ar kažką panašaus :3 Lauksiuuu naujų įrašų :)

    ReplyDelete

Latest Instagrams

© Beata BA. Design by Fearne.