Hello from Chicago

2014/05/18

Labas!
Aaaaaaaaaaa, sveikinuosi iš Čikagos! Pagaliau radau laiko sukelti nuotraukas ir parašyti įrašą. 
Taigi kaip man sekasi? Viskas klostosi kuo puikiausiai. Viskas vyksta net gi dar geriau negu įsivaizdavau: Čikagos centras, dangoraižiai, parduotuvės, pirkiniai... Galiu drąsiai teigti, kad šiuo metu man nieko netrūksta. 
Pirmą dieną teko apsilankyti amerikietiškuose kalneliuose. Gavau tikrai gerą adrenalino dozę, kadangi su tėčiu nepraleidom nei vienų kalnelių. Toliau vyko susipažinimas su vietomis šalia apartmentų, kuriuose gyvename: apsilankėm kavinukėse, apžiūrėjom gražiausias vietas ir šiek tiek atsipalaidavom po skrydžių bei valandų persukimų. 
Taip pat vakar vyko pirmoji vestuvių diena, dėl kurių čia ir važiavome. Buvo tikrai daug streso ir nervų, bet pirmoji šventės dalis praėjo puikiai. Šiandien vyks antroji vestuvių diena, pažiūrėsim kaip viskas pavyks.
Tiek žinių iš manęs, tikiuosi prieš išvažiuojant iš čia dar parašyti įrašą.
Iki!









5 comments

  1. Tikrai labai už tave džiaugiusoi ir tikiousi parašysi dar vieną įrašą greitu metu, bet ištikruju, tai norėtųsi daugiau nuotraukų, kuriose esi tu, o ne tik Čikagos vietos. Galbūt įkelsi nuotraukų ir iš vestuvių, juk tikriausiai busi su suknele? :3

    ReplyDelete
  2. Labai būtų šaunu, jeigu padarytum blogą su mūsų klausimais ir atsakymais!! ^^

    ReplyDelete

Latest Instagrams

© Beata BA. Design by Fearne.