Some more from Chicago/Questions

2014/05/26

Labas!
Gaila, bet jau sveikinuosi iš namų. Teko sugrįžti į realybę ir tą pačią rutiną, kuri sekioja dieną iš dienos. Niekaip nenoriu savęs pripratinti prie fakto, kad geriausios dvi savaitės gyvenime pasibaigė. 
Bet, kad ir kaip būtų liūdna, turiu pripažinti, kad gera sugrįžti į savo lovą, kurioje jau kuris laikas niekas nemiegojo. 
Šiandien pirmą kartą po dviejų savaičių teko eiti į mokyklą. Kad ir kaip turėčiau sukoncentruoti dėmesį į mokslus, galvoju tik apie jau čia pat laukiančią vasarą. Negaliu sulaukt tos dienos, kai galėsiu viską mest į šalį ir mėgautis laisve.

Be to, būdama Amerikoje nusipirkau Iphone 5S, todėl dabar turėsiu galimybę dažniau kelti nuotraukas ir tai labai palengvins naujų įrašų rašymą!
TAIP PAT
Gavau pasiūlymą atsakyti į Jums rūpimus klausimus apie kelionę į Ameriką, taigi jei turite klausimų, parašykite juos komentaruose ir jeigu jų bus užtektinai, padarysiu atskirą įrašą su atsakymais į juos.

Šį kartą palieku jus su dar keliomis nuotraukomis iš Čikagos. Iki!
7 comments

 1. Labai gražios foto :)

  1. Gal turi nusifotografavusi nuotrauką, kaip atrodei per vestuves?
  2.Gal sutikai kažką iš žvaigždžių? :D Jei ne, ką labiausiai norėtum sutikti?
  3.Ar sėmeisi kažkiek įkvėpimo prieš kelionę iš užsieniečių beauty video? (žinau, kad žiūri tuos video, nes aš sėklys morka :D)
  4.Gal galėtum įkelti nuotraukų iš savo apartamentų? Būtų tobula :)

  Truputį durni klausimai, bet tiek to :) :*

  ReplyDelete
 2. Aš irgi pagirsiu, kad tikrai labai gražios nuotraukos ir labai tau pasisekė, kad gavai tokią galimybę nuvykti ten ir labai džiaugiuosi už tave. Sėkmės tau kenčiant paskutinę mokslų savaitę! ;>

  http://gabijasun.blogspot.com/

  ReplyDelete
 3. Kiek laiko skirdot? Kiek mokėjot už bilietus? Matei gal tą 'Amerikietišką' policijos mašiną? Gal gali papasakoti ką nors daugiau apie vestuves? Ką jūs jose atstovavot? Kiek sumokėjai už iPhone? Koks oras Amerikoje? Gal sutikai ten ką nors?(iš įžymybių ar YouTube :D) Gal galėtum parodyti visus savo pirkinius?

  ReplyDelete
 4. Labau už tave džiagiusi, kadangi tokia galimybė iškrenta ne kiekvienam! Bet, galbūt galėtum įkelti nuotraukų ir iš pačių vestuvių? Būtų labai įdomu pamatyti tave su suknele ir šeip visą ceremoniją (manau, kad ji skiriasi nuo Lietuvos). Beto, kas labiausiai tau patiko Čikagoje, kas labiausiai nustebino? Ir ką manai apie žmones Amerikoje, apie jų kalbą? Ar sunku buvo suprasti jų anglų akcentą ar ne?

  ReplyDelete
 5. ar pirkai kokiu drabuziu ar kosmetikos ten? Jei taip, parodyk:)

  ReplyDelete
 6. Tu skrisi ten dar kartą?

  ReplyDelete
 7. Ohh, negaliu .. Viskas ten taip pasakiškai atrodo! ♥ Ačiū už puikias nuotraukas!
  Ir aš užduosiu keletą klausimų. :)

  1. Jei gali papasakok apie vestuves. Kaip viskas vyko? :3
  2. Kaip sušnekėjote su aplinkiniais? Pvz. kavinėse, ar net vestuvėse. :)
  3.Koks pirmas įspūdis susidarė apie amerikiečius?

  ReplyDelete

Latest Instagrams

© Beata BA. Design by Fearne.