May Favourites

2014/06/01

Labas!
Negaliu patikėt, kad jau, pagaliau sulaukėm vasaros. Taigi sveikinu visus su pirma jos diena ir kviečiu peržvelgti įdomybes, kurias pamėgau per gegužės mėnesį.Pirmas dalykas apie kurį noriu pakalbėti, tai NAKED 2 paletė. Prieš ją perkant teko ilgai ir sąžiningai pagalvoti, kadangi ji kainavo tikrai nemažus pinigus. Nežinojau ar tikrai apsimokėjo mokėti didelius pinigus už paletę, kuri galbūt man nepatiks taip, kaip tikėsiuos. Bet pasitarusi su Urban Decay konsultante išsirinkau labiausiai patinkančias spalvas iš galimų trijų ir dabar tuo visiškai nesigailiu. Paletė puikiai atlieka visas savo pareigas. Šešėliai išsilaiko labai ilgai, yra stipriai pigmentuoti ir tinka tiek vakariniam, tiek dieniniam makiažui. Patariu visiems ją išbandyti. 


Kitas atradimas, tai Real Techniques makiažo šepetėlis. Apie visą Real Techniques kolekciją girdėjau labai daug teigiamų atsiliepimų, todėl nusprendžiau pati tai išbandyti. Ir žinoma, šiuo šepetėliu nenusivyliau. Su juo daug lengviau tolygiai veido odą padengti BB kremu, todėl man jis puikiai tinka. 

Taip pat norėjau nusipirkti baltus, blizgius šešėlius, kuriais galėčiau pagyvinti akis ir joms suteikti daugiau žvilgesio. Todėl nusprendžiau išmėginti vieną NYX atspalvį, kuris tam pasirodė puikiai tinkamas. Iš pirmo šūvio pataikiau ir radau būtent tokią spalvą, kurios man reikėjo. 

Vienas mėgstamiausių dalykų, kurį naudoju kiekvieną dieną - EOS mėtinis lūpų balzamas. Kadangi man labai patinka mėtos, šį skonį pamilau iškart. Balzamas neleidžia lūpoms išdžiūti, suteikia šiek tiek putlumo ir svarbiausiai nuostabiai kvepia!

Svarbiausia šį mėnesį man buvo nusipirkti naują maskuoklį, kadangi maniškis jau ėjo į pabaigą. Progą suteikiau Maybelline Fit Me maskuokliui. Apie jo įsigyjimą jau galvojau labai ilgai, bet to niekaip nepadariau. Todėl nusprendžiau nieko nebelaukti ir jį išbandyti. Kaip maskuoklis jis savo darbą atlieka gerai, tik manau, kad parduotuvėje išsirinkau truputį per tamsią spalvą. Bet vasaros bėgyje veido spalva šiek tiek patamsės, ir tikiuosi, kad spalva bus kaip tik.

Ir be abejo, gavus naują telefoną reikia nusipirkti ir dėkliuką. Taigi nusipirkau šį mielą dėkliuką iš Forever 21. 


Ir paskutinis, bet neprasšiausias atradimas šį mėnesį yra knyga. Keista, atrodo niekada anksčiau dar nekėliau įrašo į blogą, kuriame būtų bent kiek užsiminta apie kokią nors knygą, bet visuomet būna pirmas kartas. Būdama Amerikoje labai norėjau surasti ir nusipirkti visų taip mylimą knygą "The Fault In Or Stars". Ištiesų prieš ją perskaitant, buvau nusiteikusi šiek tiek skeptiškai, kadangi maniau, kad visi ją pamėgo pagal "bandos jausmą", bet pasirodo, kad visiškai klydau. Tikrai drąsiai galiu sakyti, kad tai geriausia iki šiol mano skaityta knyga. Jeigu ji mane privertė net išspausti ašaras, ji tikrai ne eilinė. Dabar nebegaliu sulaukti jau greitai pasirodančio filmo!


Štai tiek daiktų spėjau pamilti per gegužės mėnesį. Galbūt Jūs taip pat turite kažką, ką spėjote pamėgti per praeitą mėnesį? Jeigu taip, palikite viską komentaruose, bus labai įdomu paskaityti :) 

6 comments

 1. O DANGAU, aš TAIP norėjau angliškos versijos "the fault in our stars", ir tau taip pasisekė, kad ją nusipirkai!!! Ebay jos šipinimas kosminis. Kaip norėčiau ją perskaityt. Ir filmas, jaučiu, bus geras, laukiu nesulaukiu :cc

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jeigu nori labai paskaityt, aš turiu PDF formatu jos versiją. Aišku jausmas ne toks pat, kaip laikant rankose tikrą knygą, bet vistiek tas pats tekstas :D Jeigu ką parašyk man į Facebook arba kur nors, kur tik rasi:D

   Delete
 2. Žinau, kad kai kurioms blogerėms rašymas yra kaip darbas, jos už tai gauna pinigus. Ar tavo bloggas vienas iš jų? :)

  ReplyDelete
 3. labas, gal zinai panasiu blogu kaip tavo?

  ReplyDelete
 4. aaam. kaip tu anglu k mokais? mn taip nesiseka,kd ju nebezinau k daryti...
  kokius kanalus per youtube ziuri?

  ReplyDelete

Latest Instagrams

© Beata BA. Design by Fearne.