Officially done with school

2014/06/12

Labas!
Pagaliau galiu drąsiai teigti, kad pabaigiau šiuos mokslo metus. Viskas. Visa vasara man prieš akis. Be galo dėl to džiaugiuosi! 
Bet ši vasaros pradžia man buvo kitokia negu visos, kadangi jau laikas išeiti į gimnaziją, kaip visuomet buvo rengiamos išleistuvės. Labai laukiau šios dienos, kol pagaliau išeisiu iš mokyklos, kurioje prabuvau 8 metus. Ir ji pagaliau atėjo! Nekantravau sulaukti akimirkos, kai galėsiu pasipuošti, pasidažyti ir atsiėmus diplomą palikti senąją mokyklą už nugaros. Viskas įvyko taip kaip ir tikėjausi: ceremonija praėjo sklandžiai, diplomą atsiėmiau, pasidažiau ir pasipuošiau būtent taip kaip norėjau, todėl nusiskundimų neturiu.
Bet po oficialios dalies, laukė ir linksmoji! Visa klasė paskutinį kartą susirinkome kartu ir atšventėme išleistuves, bei pasitikome naują gyvenimo etapą. Veiksmas vyko be galo gražioje sodyboje, kurioje praleidome visą naktį. Nuobodu tikrai nebuvo, kadangi turėjome savo baseiną, krepšinio, futbolo ir teniso aikšteles, bei dar daugybę užsiėmimų. Oras taip pat buvo geras, todėl iki pat vėlumos laiką leidome lauke. Buvo daug juoko, linksmybių ir nuotykių, kuriuos atsiminsiu dar labai ilgai. 

Taigi, tokios buvo mano išleistuvės! Džiaugiuosi, kad per laiką, kurį prabuvau toje mokykloje, sugebėjau pasiekti užsibrėžtus tikslus ir susipažinti su begalybe nuostabių žmonių. Tikiuosi, kad ir Jūs pasitikote vasarą taip pat įsimintinai, kaip ir aš!


10 comments

 1. Per išleistuvės atrodei nuostabiai! Labai graži ir Tu ir nuotraukos! Be to, sveikinu pabaigus 8 klasę ir sekmės gimnazijoje! :3

  ReplyDelete
 2. Labai gražiai atrodei :))
  Tiesa, o į kokią gimnaziją (gimnazijas) nunešei prašymą/us?

  ReplyDelete
 3. Labaii gražiai atrodai! Sveikinu užbaigus aštuntą klasę! :>

  ReplyDelete
 4. Labai gražiaai atrodei :33 Sveikinu užbaigus 8 klasę ir sėkmės gimnazijoje :)))*

  ReplyDelete
 5. Gal gali pasakyt kokia cia sodyba, gal link'a gali numesk ar kazka pan.! :)

  ReplyDelete

Latest Instagrams

© Beata BA. Design by Fearne.