40 000

2014/07/27

Labas!
Ilgai galvojau ar rašyt įrašą ir dar kartą pakartoti kokia esu dėkinga dėl visų Jūsų peržiūrų, ar apsieiti vienu sakiniu ir toliau tęsti savo veiklą?
Spėkit ką pasirinkau.

Tikriausiai kartosiuosi jau šimtąjį kartą, bet nepadėkoti už viską, vistiek negaliu. Jau 40 000 peržiūrų. Net nemaniau, kad tas tiksintis skaičiukas kairiajame mano blogo krašte kada nors sulauks tokio skaičiaus. Žinau, kai kuriems iš Jūsų šis skaičius neatrodo didelis, bet man jis milžiniškas. Jūsų tiek daug, o aš tik viena ir net neišeina pagalvoti, kad tiek daug žmonių užklystų čia patikrinti ir paskaityti naujų įrašų. 
Net nežinau kuo ir kaip Jus sudominau. Atrodo, bandžiau tiesiog siekti savo svajonės (ir vis dar siekiu) ir kažkas ja susidomėjo. Tikriausiai dabar įdomu kokia ta mano svajonė? Plėsti, tobulinti ir vystyti visą blogą taip, kad ateityje jį galėčiau sujungti su mada, rašymu ir išsvajotąja profesija. Ir manau, kad visa tai pavyks, jeigu viskas klostysis taip, kaip klostosi dabar. Jau beveik du metai, kaip dalyvauju šioje veikloje, o jau savo akyse pasiekiau šitiek daug. 
Kiekvienas jūsų komentaras, peržiūra ir paspaustas 'like' mygtukas su kiekviena diena man reiškia vis daugiau. Nes taip po truputėlį statosi mano įsivaizduojamas tiltelis link svajonės. Įdomiausia tai, kad jo pastatyti man nepavyktų be Jūsų, nes tik su savo kartais ir nevykusiais įrašais ir Jūsų paliktais atsiliepimais galiu eiti tolyn. Žinoma, laukia dar be galo ilgas kelias, bet tikiuosi, kad kada nors pasieksiu finišo liniją.
Todėl ačiū Jums labai už šią galimybę ir begalinį palaikymą.


7 comments

 1. Žinai, manau tu esi verta ir ne šitiek peržiūrų, bet daugiau, daugiau ir dar kartą daugiau! Tavo blogg'as tikrai yra nuostabus ir visi įrašai yra labai įdomūs! Linkiu, kad ir toliau sektum savo svajonių, nes kol kas tau puikiai sekasi! :)
  _________________________________
  http://viktorijasblogg.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Nebus is juros sventes nuotrauku? :) beto sveikinu!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Neturiu daug nuotraukų ir nemanau, kad verta rašyt:) Ačiū!

   Delete
 3. Tu gali ir pati pasikelt savo perziuriu skaiciu, vien tik paspaudus "refresh".

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ir kas man iš to, kad aš pati refreshinsiu savo bloga?:D

   Delete

Latest Instagrams

© Beata BA. Design by Fearne.