Amazing weekend

2014/07/06

Labas!
Šį savaitgalį atsiminsiu turbūt dar labai ilgai. Šeštadienio rytą pradėjau su kaitinančia saule, skaidriu jūros vandeniu ir maudynėmis. Kadangi oras buvo pasakiškas, negalėjau likti namie, todėl su šeima ir draugais patraukėm prie jūros. Vanduo buvo BE GALO šiltas ir žmonių buvo nelabai daug, todėl praleidau labai gerą laiką. 

Tos pačios dienos vakarą su Karolina ir dar viena drauge ėjom į SEL koncertą. Kaip ir žadėta - buvo daug garso ir daug šviesų. Koncertas buvo tobulas. Susirinko apie 15 000 žmonių (bent jau taip sako delfi.lt), visur tvyrojo linksma nuotaika, garso ir vaizdo aparatūra be galo nustebino ir žinoma, pats Selas buvo nepakartojamas. Jau dabar laukių kitų metų, kai visą tai galėsiu patirti iš naujo. 
Bet žinoma linksmybės dar nesibaigia! Rytoj su Karolina trim dienom išvažiuojam prie ežero, tikiuosi iškart grįžus parašyti įrašą apie tai, nes jau kitą dieną išvažiuosiu į Baltarusiją, iš kurios grįšiu po keturių dienų. Taip pat ten su šeima praleisiu ir savo gimtadienį. Be galo laukiu!
Ir turiu dar vieną klausimą, ka manot jei blogą pradėčiau rašyti angliškai? Kadangi sekėjų ir skaitytojų skaičius vis plečiasi ne vien Lietuvoje. Ir jei rašyčiau angliškai, ar norėtumėt, kad tuo pat metu vertimą parašyčiau ir lieuviškai, ar tik angliškai? Pasakykit ką manot komentaruose. 
iki! 

5 comments

 1. Mano nuomone turėtum tęsti tinklaraščio rašymą lietuviškai. Visgi, esi lietuvė, tinklaraštį skaitančioji didžioji dalis yra tavo bendrataučiai. Na, o jei jau taip labai nori, rašyk abiem kalbomis, tik nemanau, kad bus labai patogu. :)

  ReplyDelete
 2. Nerašyk angliškai

  ReplyDelete
 3. O man kaip tik atrodo, kad jei rašytum ir angliškai ir lietuviškai būtų labai fainiai, tik va, gal nelabai patogu. Pagalvok, gan įdomi mintys! :) Tačiau, jei rašytum angliškai, norėtųsi, kad nebūtų klaidų :D

  ReplyDelete
 4. Aš taip pat už anglų nerašymą, nes nemanau, jog kažkas iš užsieniečių skaitys. Nors gal.. Na žodžiu, bet jeigu pati to nori, tai gali būti labai naudinga tau, nes tobulinsi savo anglų įgūdžius (nežinodama kokių žodžių teks naudotis žodynu ar google vertėju, tai išmoksi naujų) :))

  ReplyDelete
 5. Aš siūlyčiau rašyt abiem kalbomis, pasirašyt lietuvių ir tuo pačiu išversti į anglų, skaitytojų gretos tikrai prasiplėstų!

  ReplyDelete

Latest Instagrams

© Beata BA. Design by Fearne.