From one trip, to another

2014/07/09

Labas!
 Kaip ir žadėjau, įkeliu įrašą vos grįžus iš trumpos kelionės. Kas dar nežinot - su Karolina tris dienas praleidom gamtoje, prie ežero, toli nuo miesto šurmulio ir namų. Kelionės pasekmės - nudegtas kūnas,dar didesnė vorų baimė ir begalinis lovos išsiilgimas. Buvo labai smagu, bet kaip sakoma, "visur gerai, bet namie geriausia". 
Ehh, ko tik kelionėje nebuvo. Patį pirmą vakarą susiradom lieptelį ant ežero kranto su nuostabiu vaizdu ir visą laiką pražaidėm Uno, bei užkandžiavom. Kitą dieną prasidėjo linksmybės - maudynės, deginimasis ir kvailos idėjos, kurios pavirto į realybę. Niekada negalėčiau pagalvoti, kad antrą valandą nakties eičiau medžioti vėžių ir juokčiausi iki pilvo skausmų. Bet, taip ir nutiko. Kartu su Karolina ir dar keliais žmonėmis didelę dalį nakties vaikščiojom palei ežero pakrantę bandydami kaip nors sugauti vėžių. Nors ir didelę dalį laiko su Karolina prasedėjom ant žemės ir tik stebėjom patį procesą, vistiek buvo be galo smagu. 
Na ir štai, aš namie, o iš kelionės liko tik nuotraukos ir prisiminimai. Bet dar nespėjus išsikrauti daiktų, jau turiu pradėti pakuotis kitus, kadangi jau rytoj išvažiuoju į Baltarusiją pas tėtį, kur praleisiu 4 dienas. Planuojam per mano gimtadienį (šeštadienį) važinėti aplink gražiausias šalies vietas ir pamatyti kuo daugiau, tikiuosi, kad viskas pavyks! Be to, dėl įrašų rašymo anglų kalba dar neapsisprendžiu, laukiu daugiau ir daugiau komentarų, todėl jeigu tik galit, parašykit savo nuomonę, ačiū!
  

2 comments

  1. Labai grazios nuotraukos.
    Su gimtadieniu! :))

    ReplyDelete
  2. Rašyk lietuviškai. :) Vistiek pati didžiausia dalis skaitytojų yra lietuviai. Tuo labiau, kad ir mums geriau skaityti lietuviškai, ir tau pačiai nereikės rūpintis dėl įveltų anglų kalbos klaidų ir pan. :)

    ReplyDelete

Latest Instagrams

© Beata BA. Design by Fearne.