Hello July

2014/07/01

Labas!
Negaliu net pagalvoti apie geresnę liepos pradžią. Šiandien buvo gana svarbi ir įsimintina diena. Sukako lygiai 10 metų kaip mes su Karolina esame pažįstamos! Sugalvojom kaip nors linksmai ir įsimintinai praleisti dieną, kadangi 10 metų tai visai nemažas laiko tarpas! Buvo proga pasiruošti, išsipuošti ir išvažiuoti į miestą. Vakarą praleidom su be galo skaniu maistu, jaukiu pasisedėjimu restorane ir nuostabiu Klaipėdos vaizdu. Negaliu net patikėt, kad praėjo jau visa dešimtis. Atrodo taip nesenai visai mažytės susitikom kieme ir tuoj pat pradėjom bendrauti. O dabar viskas pasikeitė taip, kad nuo kopimo ant kiemo karstyklių, dabar kartu kopiame į vis platesnį ir sudėtingesnį pasaulį. Tikiuosi, kad viskas išliks taip pat ir dar vieną dešimtį! 
Taip pat norėjau pasakyti, kad Liepa užimčiausias šios vasaros mėnesis. Bus daug kelionių, nuotykių ir tikiuosi, kad visais atvejais pavyks parašyti po tam tikrą įrašą! Kol kas yra sugalvoti keli ateities įrašai, kuriuos be galo noriu įgyvendinti! 
O kaip Jūs pasitikot jau antrąjį šios vasaros mėnesį? 


4 comments

 1. Labai įdomus tavo įrašai,laukiame kitų! O aš kviečiu apsilankyti savo naująjame blog'e : http://floraisondefleurss.blogspot.com/ ! Taip pat facebook svėtainėje, kur bus pranešama apie viską,bei kalbama apie įvairius dalykus! https://www.facebook.com/pages/Floraison-De-Fleurs/1461249974111140?ref_type=bookmark

  ReplyDelete
 2. sveikinu! linkiu islikt geriausiom draugem amzinai! ;)
  beje, turiu klausimeli. kazkuriam irase minejai,jog tau su anglu kalba sekasi neprastai. gal turi patarimu kaip sita kalba ''iskalti'' lengviau? :))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Labas, ačiū labai! O dėl anglų kalbos - žiūrėk filmus angliškai, skaityk angliškas knygas, bežiūrint youtube video irgi gali šiek tiek prasilaužti. Bent jau aš gerai kalbą pramokau keliaujant ir bendraujant su užsieniečiais, pabandyk susirasti žmogų iš užsienio, su kuriuo galėtum bendrauti angliškai - labai padeda!

   Delete
 3. dziaugiuosi uz jus. o koks restorano pavadinimas?

  ReplyDelete

Latest Instagrams

© Beata BA. Design by Fearne.