Some of my faves

2014/07/20

Labas!
Jau senokai kėliau įrašą apie mėnesio favoritus, bet šis mėnesis dar nesibaigė, todėl nusprendžiau įkelti kelis apskritai mėgiamus dalykus, be kurių nebegaliu apsieiti. 


Pirmas ir jau senokai mėgstamas daiktas - ELLE žurnalas. Jeigu perku žurnalą, perku tik jį. Pirmą kartą jį atradau, kai Rugsėjo mėnesį ant šio žurnalo viršelio buvo Katy Perry nuotrauka, o viduje gana ilgokas straipsnis apie ją. Žinoma, negalėjau atsispirti pagundai jo nusipirkti. Ir visiškai nesigailiu! Dabar kiekvieną mėnesį atsiradus naujam numeriui, parduotuvėje nepraeinu pro šalį jo nepavarčius. 


Visai nesenai įsigijau jau senai norimą makiažo valiklį Bioderma. Apie jį girdėjau begalę gerų atsiliepimų, bet niekad neišdrįsau jo pirkti, nes kaina tikrai didelė. Beeet, kai jį man davė išbandyti viena šeimos draugė, žinojau, kad man reikia jį turėti. Jau kitą rytą atsikėlus pamačiau didžiulį skirtumą. Nenoriu nuskambėti, lyg be reikalo girčiau šį valiklį, bet jis TIKRAI paliko odą švelnesnę ir gražesnę jau po pirmo naudojimo. 


Šie NYX skaistalai (angl. blush) yra viena iš gimtadienio dovanų nuo Karolinos (ačiū Karolinai). Iš tiesų niekada nesitikėjau, kad man skaistalai tiks ar, kad man jų apskritai kažkada prireiks, bet dabar tikrai negaliu nuo jų atitraukti rankų. Veidas iškart atrodo žvalesnis ir sveikesnis. Šiek tiek paraudę skruostai atrodo žymiai geriau, negu viena spalva padažytas veidas. Taip pat jame yra šiek tiek blizgesio, kuris spindint saulei atrodo nuostabiai.Štai ir keletas daiktų, kuriais dabar esu apsėsta. Gal kas nors, ką nors iš jų turit?
Be to, ką manot apie šiek tiek pasikeitusį dizainą? 

Post a Comment

Latest Instagrams

© Beata BA. Design by Fearne.