AUGUST FAVOURITES

2014/09/03

Labas!
Iškart atsiprašau už tokį laiko tarpą tarp įrašų, bet kaip suprantat prasidėjo mokslo metai. Nauja mokykla, nauja klasė, nauji mokytojai... Vienu žodžiu viskas nauja ir teks užtrukti šiek tiek laiko kol apsiprasiu ir susikursiu normalią rutiną. 
Ir kaip visuomet - mėnesio pabaiga reiškia naują favourites įrašą. Šį kartą kalbėsiu apie kelis rugpjūčio mėnesio produktus, kuriuos galbūt jau esat matę,

Pirmasis produktas - Catrice praimeris. Jau gan senokai jį turiu, bet tik pastarosiom savaitėm pradėjau labiau naudoti. Maskuoklis ilgiau išsilaiko savo vietoje, oda neblizga ir tuo pat metu ją drėkina. Viskas ko reikia mokyklai!


Teko apsirūpinti ir sauso šampūno atsargomis, kadangi jis pastaruoju metu atlieka mano geriausio draugo pareigą. Visuomet pirkdavau mažesnį buteliuką, bet dabar užmačiau didesnį, kad užtektų ilgesniam laikui. Žinau, kad jis skirtas banguotiems/garbanotiems plaukams, bet man vistiek puikiai tinka:D


Anksčiau naudojau tą patį šepetėlį pudrai ir skaistalams, bet šiek tiek pasinaudojau googles pagalba ir pamačiau, kad maniškis 'Real Techniques' šepetėlis taip pat tinka ir skaistalų naudojimui. Todėl dabar jis dažnai atsiduria mano rankose.


Taip pat jau senokai esu nusipirkusi šį Catrice tušą. Visad ieškau tokio, kuris turėtų didelį šepetėlį, nes kitaip mano blakstienos nusvyra jau po kelių minučių. Šis pasirodė gan tinkamas, todėl nusprendžiau išbandyti. Neklydau, blakstienos užsirietusios išbūna pakankamai ilgai ir tuo labiau jis atsparus vandeniui.


Šį lūpų blizgį gavau dovanų ir dabar be galo džiaugiuosi. Vos jį užsitepus galima pajausti šiokį tokį šaldymo efektą, kuris maloniai gelia lūpas. Puikiai tinka naudoti kiekvienai dienai!


Ir paskutinis, bet tikrai ne prasčiausias mėgiamas produktas - Bioderma makiažo valiklis. Jau esat apie jį iš manęs girdėję tikriausiai ne kartą, bet niekaip negaliu juo atsidžiaugti. Patariu visiems įsigyti brangoką, bet to vertą valiklį. Maniškis jau artėja prie pabaigos, todėl būtinai nusipirksiu naują!


Ką manot apie mėgiamus Rugpjūčio produktus? Gal ir Jūs turite kažką mėgiamo iš šio sąrašo?:)

17 comments

 1. Real Technique brushes really are amazing! :)

  Style Sunrise☀

  :)
  x

  ReplyDelete
 2. Puikus įrašas ♥

  http://cocoairida.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. Love the Bioderma Cleanser and Catrice products.

  Allthingsglitterandbeauty

  ReplyDelete
 4. I use this Real Techniques brush to apply cream blusher and I loove it :) Bioderma is such a great product to remove makeup! Great favourites x
  Ana xo anacelinelabod.com

  ReplyDelete
 5. nice picks!
  xx
  Antonella :)
  beautylove7694.blogspot.com

  ReplyDelete
 6. Pssst is my absolute favorite dry shampoo and you can't beat the price!

  Shannon
  Clothes & Quotes

  ReplyDelete
 7. I love the real techniques stippling brush, its so amazing! great post x

  taraclare.blogspot.co.uk

  ReplyDelete
 8. My favorites for this month are pretty similar. I love your posts.

  teamay.blogspot.com

  ReplyDelete
 9. Great post! Love Bioderma!
  Have a nice day!
  Angela Donava
  http://www.lookbooks.fr/

  ReplyDelete
 10. I've nominated you to do the Libester Award, check out my post!
  http://signbeforeyouseal.blogspot.co.uk/2014/09/i-been-nominated.html

  ReplyDelete
 11. Sveika! :) kviečiu užsukti į naujai susikūrusį tinklaraštį! lafille-verte.blogspot.com

  ReplyDelete

Latest Instagrams

© Beata BA. Design by Fearne.