MY FAVOURITE INSTAGRAM ACCOUNTS

2015/01/05

Labas!
Jau gan senai su Jumis norėjau pasidalinti savo mėgstamiausiais instagramo profiliais, kuriuos seku jau ilgą laiką. Visuomet norėjau išlaikyti gražų ir kažkuo motyvuojantį instagramo feedą vien tam, kad kasdien pamatyčiau ką nors naujo, sudominančio ir atkreipiančio dėmesį. Iš visų favoritų išrinkau kelis profilius, kurie man būtent ir padeda to pasiekti. Žinoma, jų yra kur kas daugiau, bet visų į vieną įrašą nesudėsiu:) Jie Jūsų pačių dėmesį patrauks bent vienas iš šių profilių, patariu nieko nelaukiant pradėti juos sekti, eeeeh, tikrai nepasigailėsit!


 @gabrielegz

Įkvėpia ne tik jos instagramas, bet ir pats blogas. Tikriausiai niekada nekris iš mano mėgstamiausiųjų sąrašo! Nuotraukos visuomet nuostabios, o ką jau kalbėt apie outfitus... 

 @arianatapsell

 Šią merginą iš Naujosios Zelandijos seku jau labai ilgą laiką ir niekaip negaliu atsistebėt. Gyvena tikram rojaus kampely, turi nuostabią figūrą, sklinda gera energija ir būtent tai atsispindi jos profilyje!

@nicrific 

Labiausiai sužavėjo nuotraukų originalumu ir kokybe! Labai mėgstu tokius šviesius, neeilinius ir puikiai atrodančius profilius!

@innas_corner

Taaaip džiugiu matyti vis daugiau lietuvių su tokiais akį patraukiančiais profiliais! Profilis visuomet spinduliuoja pozityvumu ir gaiva!

@omgsomuchcaffeine

Šio profilio negalėjau neįtraukti į mėgstamiausius vien dėl to, kad ne tik kiekviena nuotrauka atskirai atrodo stulbinančiai, bet jos visumoje sudaro neapsakomai tvarkingą ir suderintą vaizdą!

@scentofblanc

Ir paskutinis, bet neprasčiausias profilis, taip pat lietuvės! Jame galima rasti tiek su mada, tiek su sportu ir laisvalaikiu susietų nuotraukų!


Labai norėčiau sužinoti kas yra jūsų instagramo favoritai? Noriu pradėti sekti dar daugiau įdomių profilių, taip kad pasiūlymus būtinai palikite komentaruose! 
Iki x 

6 comments

 1. Thanks for sharing these new accounts to have a look at they look great :) xx

  www.lulabelloves.com/blog

  ReplyDelete
 2. nice selection , thanks for sharing ... i'll check them out
  also visit my blog

  http://thefashionsateen.wordpress.com/

  ReplyDelete
 3. Great post!♥ I love especially innas_corner´s pictures!
  xoxo,
  snowprincessbella.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. Great post! I love discovering new Instagram accounts to follow and I haven't seen any of these - thank you!

  Shannon
  Clothes & Quotes

  ReplyDelete
 5. I've just found your blog and I think it's really inspiring, it will be an honor for me if you can visit mine too, and if you want to follow, it will be a pleasure to follow you back! :) <3

  Fashion gets Fierce.

  ReplyDelete
 6. Would you like to follow each other via GFC? Let me know and I'll follow you back ASAP :)
  http://fashionailsartsbyanna.blogspot.com.es/
  Kisses!

  ReplyDelete

Latest Instagrams

© Beata BA. Design by Fearne.