MY FAVOURITE PRODUCTS FROM AVON

2015/01/31

Labas!
Jau senokai kėliau įrašą, kuriame minėčiau mėgstamiausius beauty produktus. Nusprendžiau parašyti įrašą apie būtent vienos kompanijos produktus. Šį kart garbingą vietą mano grožio skyrelyje užima AVON. Šios firmos tarpe turiu nemažai favoritų, tad kodėl gi neparašius atskiro įrašo apie tai?


AVON "Luck for her". Galiu pasakyti, kad kvepalams esu gana išranki. Retai kada randu kvapą, kuris iškart sužavėtų. Todėl tikrai nustebau, kai pirmą kartą teko išbandyti šiuos kvepalus. Kvapas nėra per daug "įkyrus" ar per daug saldus. Galbūt nėra skirtas kiekvienos dienos naudojimui, bet išeiginėm progom tinka puikiai! 

AVON True Colour eyeshadow. Natūralių spalvų, tinkančių kiekvienos dienos naudojimui paletė. Visad norėjau kažko, kas tiktų greitam ir kasdieniam naudojimui, todėl šiuo atradimu be galo džiaugiuosi!AVON "Mega Effects" Liquid eyeliner. Nepaslaptis, kad bandant nupiešti tobulai ploną lainerio liniją, praleidžiu daugiausiai laiko. Na, bent jau praleisdavau. Tikriausiai pirmą kart nebereikia kelis kartus iš naujo nuvalyti jau padaryto makiažo dėl nepavykusios linijos. Speciali pieštuko forma leidžia sutaupyti begalę laiko!


AVON "Big&daring" Volume mascara. Tušas, kurio vienintelio sluoksnio pakanka visai dienai. Vienu metu apima visas blakstienas ir jas atskiria. Vienintelis minusas tas, kad tai ne vandeniui atspari formulė.


AVON "Metallic effects" nail polish. Tokios spalvos savo kolekcijoje dar niekada neturėjau. Spalva labai gražiai atsispindi prieš saulės šviesą ir pats lakas greitai džiūsta.
AVON "Ultra glazewear absolute" lipgloss. Aaaah, niekaip nepavyksta jo paleisti iš rankų. Naudoju kiekvieną mielą dieną ir vis dar negaliu atsidžiaugti spalva!


AVON "Nutri-advance" light nourishment cream. Lengvas maitinamasis veido kremas, kurį naudoju kasdien. Greitai įsigeria ir oda visą dieną neatrodo blizgi. 


Štai tiek iš mano mėgstamiausių AVON produktų. Galbūt pačios turit ir naudojat kurį nors produktą? :)4 comments

 1. Beautiful products♥
  xoxo,
  snowprincessbella.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Mano favoritų sąraše: plaukų galiukų serumas su argano aliejumi, šampūnas su šilko baltymais ir rankų kremas su kakavmedžio sviestu :)

  ReplyDelete
 3. love this post xo
  teamay.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. Pakomentavau pas Karoliną ilgiausią komentarą, tai pamaniau ir pas tave ateisiu. Turiu pastebėjimą, logotipe palik iš apiejų pusių po vieną merginą, taip gražiau. Tavo tinklaraštį stebiu nuo pat jo pradžios, apie jį sužinojau iš facebook'o puslapio kuriame buvai adminė. Labai patobulėjai nuo rašymo pradžios. tavo dizainai visada švarūs, neapkrauti ir nenukreipia dėmesio nuo teksto. Šaunuolė. Tik prašyčiau dažniau čia vaidentis ir parašyti įrašiuką, taip priminsi man ir skaitytojam savo egsistacija. Sėkmės! :)

  ReplyDelete

Latest Instagrams

© Beata BA. Design by Fearne.