MARCH FAVOURITES

2015/03/22

Labas!
Visų pirma, sveikinu visus su pagaliau atėjusiu pavasariu! Aš jį pasitinku su visiškai naujais produktais, apie kuriuos dar niekada nesu rašiusi. 


Niekad nemaniau, kad bronzeris gali užimti tokią didelę vietą mano makiažo rutinoje. Anksčiau niekada jo nenaudodavau, bet užteko vieno kartą išbandyti "Urban Beauty" bronzinę pudrą, kurios nebegaliu paleisti iš rankų. Veidas įgauna visiškai kitą formą ir pagyvina odos spalvą,


Antakiai kartu su bronzeriu man yra patys svarbiausi. Gražią formą palaikyti ir šiek tiek antakius paryškinti man padeda "Catrice" Eyebrow Stylist antakių pieštukas. Manau, kad apie jį  bent viename įraše esu užsiminusi ir vis dar negaliu atsidžiaugti. 
Akių pravedimas visuomet padeda atrodyti, lyg į makiažą įdėjau daug laiko ir pastangų, Nors "Maybelline Master Practise" laineris man padeda pravesti ploną, tolygią liniją per absurdiškai trumpą laiką. Negalvojau, kad kas nors galės pralenkti mano buvusį favoritą iš AVON, bet taip jau netikėtai nutiko, ups.
Labai ilgai teko tvarkytis su tai per šviesiu, tai per tamsiu turėtu maskuokliu, kol pagaliau radau tobulai tinkantį. "Loreal Perfect Match" manęs visiškai nenuvylė ir iškart pateko į favoritus. Spalva puikiai atitiko, užmaskuoti problematiškas veido vietas reikia labai nedaug produkto, todėl jo užteks ilgam laikui!"Syoss Anti-Grease" sausas šampūnas, turbūt vienas geriausių, kuriuos esu naudojus. Galiu jį prilyginti net su mylimiausiais iš "Batiste" linijos. Gerai tai, kad nepalieka baltų dėmių ant plaukų ir plaukus tampa labai lengva iššukuoti. Mano plaukai apskritai yra linkę greitai riebaluotis, todėl sausas šampūnas man yra didžiulis gelbėtojas.


Nemanau, kad kada nors atsiras kvepalai, kurie išstums Katy Perry "Killer Queen" iš mano mėgstamiausių, bet "Versace Yellow Diamond" nedaug atsilieka. Rasti skanius ir patinkančius kvepalus man yra gan sunku. Nemėgstu labai saldžių ar aštrių kvapų, sunku rasti tobulą viduriuką. Bet Versace manęs nenuvylė!


Visai nesenai pradėjau naudoti AVON nutraeffects dieninį kremą, apie kurį jau turiu labai gerų atsiliepimų. Labai neišsiplėsiu, nes apie jį žadu papasakoti atskirame įraše!


Kad ir kaip bebūtų keista, man labai patinka šių nuotraukų kokybė, ką manot Jūs? Taip pat noriu sužinoti Jūsų mėgstamiausius šio mėnesio produktus, palikit juos komentaruose ;)

Iki kito įrašo,
Beata

3 comments

 1. I tried Versace Bright Crystal and really liked it, so want to try Yellow Diamond too sometime :).

  Sarah xo | PolkaDotLemon

  ReplyDelete
 2. you have a good blog) ))
  would you like to follow each other ? let me know and follow you back )
  have a nice day!
  http://mosaictrends.blogspot.com/

  ReplyDelete
 3. those products look amazing you take great photos :)
  I followed you on gfc too!:) x x

  http://millieerosee.blogspot.co.uk/

  ReplyDelete

Latest Instagrams

© Beata BA. Design by Fearne.