GYVENKIT DĖL SAVĘS

2015/08/05

               Atėjo pagaliau ir į mano gyvenimą toks momentas, kai supratau, kas yra svarbu, o kas ne. Ką turėčiau vertinti ir įsikibus laikyti prie savęs taip, kad net skaudėtų, o nuo ko turėčiau atsiriboti ir galbūt visiškai atsukti nugarą. 
         Anksčiau niekada nepagalvojau kokią įtaką žmogui turi jį supantys žmonės. Žinoma, girdėdavau tą posakį "su kuo sutapsi tuo ir pats patapsi", bet, tiesą sakant, nelabai į tai ir gilindavausi. Toliau gyvenau sau, net nežinodama, kad gali būti geriau. Tai kaip gi vis dėl to man pavyko pakeisti savo pasaulėžiūrą? Viskas ko man prireikė: viena bemiegė naktis, vienas akis atveriantis ir kitom spalvom pasaulį nudažantis pokalbis, dar vienas, ne toks jau malonus, bet iki kaulų smegenų įstrigęs pokalbis ir viena pažintis su nauju, tokiu pat kaip aš, žmogumi. Ne toks jau ir ilgas sąrašas, ką? Bet taip, tik tiek man tereikėjo, kad pagaliau apsidairyčiau aplink save ir suprasčiau, kam aš šitaip švaistau savo laiką. Ar tie žmonės, su kuriais praleidžiu didžiąją dalį savo laiko vien dėl to, kad taip susiklostė aplinkybės, yra mano draugai? Ar tikrais draugais galiu vadinti tik tuos žmones, su kuriais jau esu pažįstama labai ilgą laiką? Manau, kad ne. Nesvarbu ar žmogų tu pažįsti dešimt metų ar dešimt dienų, svarbu yra tai, kuris iš jų tikrai pasiaukos ir dėl tavęs atsidurs kitam miesto gale, net ir laikrodžiui mušant ketvirtą valandą ryto. 
               Gyvename mes dėl savęs, na, bent jau taip sako dauguma. Valdome ir kontroliuojame mes savo kūnus. Mąstome ir galvojame mes savo mintimis. Tai kodėl gi nepradedame rūpintis savo laime? Vienintelis ir pats svarbiausias asmuo, kuriam turėtume skirti visą savo energiją ir dėmesį, esame mes patys. Kodėl tada kitus mes iškeliame prieš save? Kodėl kitiems asmenims leidžiame mumis manipuliuoti taip, lyg jie turėtų didelę įtaką tam, ką mes patys apie save galvojame? Skamba labai savanaudiškai, bet iš pradžių visada reikia galvoti apie save. Ar aš tikrai noriu susikti su tuo žmogumi, kuris iš manęs tik išsunkia energiją? Ar tie bateliai, kuriuos taip išpeikė mano mama, tikrai nėra gražūs? Ar tikrai toje suknelėje mano kūnas atrodė taip baisiai, kaip apibūdino pro šalį praėjęs vaikinas? Ar draugystės, į kurias dabar esu įtraukta, mane vis dar tobulina ir turtina kaip žmogų? Ne? Tikrai ne? Tuomet siūlyčiau į viską nusispjauti, atšaukti taip nenorimą susitikimą, nusipirkti tuos batelius, užsidėti suknelę ir užbaigti ryšius, kurie tave traukia žemyn. Nes kaip gi Tu pakilsi į viršų ir sieksi savo svajonių, kai į apačią tave nuolatos trauks kitų žmonių nuomonė ir nepasitikėjimas savimi? Užsimerk, atleisk viską, kas tave laiko ir pajusk kaip kyli iš naujo. Tik šykart, žymiai aukščiau. 


4 comments

 1. Mano mintims davei atsakymus. Skaičiau ir netikėjau kaip identiškai galima mąstyti, kai kuriais atvejais, o skirtumas tik tas, kad aš negaliu susivokti savo mintyse ir padaryti išvadų. Tikiu, kad šis įrašas bus naudingas ir daugiau žmonių :) ačiū!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Labai labai nustebinai savo komentaru, džiaugiuosi, kad mąstom vienodai! Ačiū Tau x

   Delete
 2. Vienas iš geriausių ir įdomiausių įrašų, kuriuos skaičiau. Labai labai motyvuojantis. Love it. :)

  ReplyDelete
 3. nu bet kaip teisingai! lygiai taip pat pradejau mastyt, teisingu keliu eini! 👍

  ReplyDelete

Latest Instagrams

© Beata BA. Design by Fearne.