AVON TRUE COLOUR LIPSTICKS

2016/01/29

"If you are sad, add more lipstick and attack" - Coco Chanel
Labas!
Gavau galimybę išbandyti tris spalvas iš naujos AVON "True Colour" lūpų dažų linijos. Visos jos skirtingos ir savaip gražios, todėl nepraleisiu nei vienos, ir apie kiekvieną iš jų parašysiu atskirai. 


PURE PINK

Spalva "Pure Pink" ant lūpų atrodo šiek tiek kitaip, nei pakuotėje. Tikėjausi truputį švelnesnės, dar natūralesnės, ne tokios rožinės spalvos. Bet, kad ir kaip bebūtų, spalva vis vien graži. Pliusas tas, kad produktą ant lūpų paskirstyti visai nesunku, užtenka vos kelių brūkštelėjimų. Taip pat, ne vien ši, bet ir visos šios linijos spalvos labai pigmentuotos. Tai reiškia,kad puikiam rezultatui gauti, produkto reikia labai nedaug. ADORING LOVE

"Adoring Love" - būtent tokia, kokios ir tikėjausi. Spalva ryški, matinė, šiek tiek tamsi ir, mano manymu, puikiai atrodytų prie įdegusios odos. Nenaudočiau šios spalvos kiekvieną dieną, reikėtų gan neblogai pasukti galvą, kad priderinčiau ją prie kokios nors aprangos. Kad ir kokia graži spalva bebūtų, nemanau kad man ji tobulai tinka. Eh, ne visos svajonės išsipildo.CORAL FEVER

"Colar Fever" - pati mėgstamiausia iš visų trijų. Nepasakyčiau, kad spalva koralinė, man ji daug panašesnė į ryškią ir šviesią raudoną. Dar niekada nebuvau turėjusi tokios raudonos matinės spalvos. Apskritai, raudoni lūpų dažai man be galo patinka, bet dažniausiai renkuosi žymiai tamsesnes spalvas. Nors dažnai su jomis į miestą ir neišeinu (praktiškai niekada), bet mini fotosesiją kambary visuomet pasidarau! 
Kol kas, bent jau iš šių trijų spalvų galiu pasakyti, kad ši linija man be galo patinka. Liko dar didelis spalvų pasirinkimas, kurias taip pat norėčiau išbandyti: nuo pačių natūraliausių, iki labiau iššaukiančių. Didžiausias privalumas tas, kad visos spalvos yra matinės. Pastaruoju metu matiniai atspalviai ''ima viršų'' visuose populiariausiuose makiažo produktuose. Vienintelis matinių produktų minusas - odos džiovinimas. Patirties su išdžiuvusiomis lūpomis turiu nemažai. Bet labiausiai nustebino tai, kad šie lūpų dažai ne tik kad nedžiovina lūpų, bet tuo labiau - jas drėkina. Tad kad ir kaip ilgai prabūtumėt su lūpdažiu ant lūpų, nesijaudinkit, jos tikrai neišdžius ir nesuskeldės. 
Drąsiai rekomenduoju išbandyti pačioms ir išsakyti savo nuomonę!5 comments

 1. Such lovely shades! I specially love pure pink! x

  Ariadna || RAWR BOWS

  ReplyDelete
 2. I really love you :) Happy New Year!

  Can you follow me? I follow you :)
  If you comment my post, I will comment your five posts! :)

  http://www.sandrakopko.com/2016/01/zipper-dress.html

  ReplyDelete
 3. Love all three shades - so gorgeous!

  Alice / Alice Grace Beauty

  x

  ReplyDelete
 4. Looks lovely on you!
  I haven't tried anything from Avon in years but these look lovely!
  ♥ Fran - www.frannymac.com xx

  ReplyDelete

Latest Instagrams

© Beata BA. Design by Fearne.