NEW BEAUTY FAVOURITES

2016/01/10

Labas!
Paskutiniu metu teko susidurti su keliais produktais, apie kuriuos negaliu Jums nepapasakoti!


Versace "Yellow Diamond" kvepalus jau esu minėjusi kažkuriame savo įraše. Kaip kalėdinę dovaną gavau jų 90ml papildymą ir iš naujo įsimylėjau. Vienas skaniausių kvapų, kuriuos kada esu turėjusi. Jeigu ieškot kvepalų, nepraeikit pro juos neišbandę, nepasigailėsit.


Pagaliau gavau šansą prisiliesti prie Bourjois "Delice de Poudre" bronzerio. Net nebe pamenu kiek laiko jis buvo patraukęs mano akį. Daug gerų atsiliepimų apie jį buvau girdėjusi iš įvairių youtuberių ir kitų blogerių, todėl negalėjau neprikišti nagų. Pirmas dalykas, kurį iškart patikrinau, tai ar tikrai jis kvepia šokoladu. TIKRAI TAIP. Atrodo norisi paimti ir suvalgyti, super.Šie KIKO lūpų dažai (numeris 603) šiuo metu yra mano mėgstamiausi. Ant lūpų spalva atrodo kiek šviesesnė, negu įpakavime, bet intensyvumą galima lengvai sustiprinti. Minusas tik tai, kad gan greitai išdžiovina lūpas. Prieš dedantis dažus, negalima praleisti lūpų balzamo, nes kitaip valandos bėgyje produktas atrodys ne kaip. 


Iš tiesų anksčiau niekada nieko nenaudojau rankoms, bet šis rankų kremas pakeitė viską. Kvapas be proto malonus, atrodo kad rankose laikytum kilogramą mandarinų. Ir žinoma, rankos tampa žymiai švelnesnės bei sudrėkintos. Taip pat, kaina tikrai nesikandžioja, o šios rūšies kremas yra tik vienetinės serijos, todėl siūlau išbandyti. 


Kol kas tiek iš paskutiniųjų mano mėgstamiausių. Gal Jūs išbandėt ką nors, į ką butų verta atkreipti dėmesį?


2 comments

  1. Ką pati atradau per Kalėdas, tai rankų kremas kompanijos "Eveline cosmetics", vadinasi "Luxury hand cream" ir kvepia tikrai prabangiai (kvapas argano aliejaus ir vanilės) ir labai maitina rankas, kaip tik žiemai, siūlyčiau tikrai išbandyti!!

    ReplyDelete
    Replies
    1. Suviliojai, jei tik kada užtiksiu, būtinai!

      Delete

Latest Instagrams

© Beata BA. Design by Fearne.