NEW YORK FASHION WEEK

2016/01/30

Labas!
Manau, kad kiekvienas mada besidomintis, bei ja kasdien kvepuojantis asmuo man pritars, jog madų savaitė - tai svarbiausias renginys mados pasaulyje. Jau lygiai už dviejų savaičių (Vasario 13-18d.) prasidės rudens/žiemos sezono pristatymas New Yorke. 
Kaip ir kaskart, negaliu suvaldyti savo balto pavydo tiems žmonėms, kurie turi galimybę tai pamatyti gyvai. Ką jau bekalbėti apie tuos, kurie gyvena prie pat visos įvykių virtinės. Įsivaizduokit: atsikeli ryte, apsivelki jau prieš mėnesį suplanuotą, tobulą outfitą, pagriebi visą naktį (dėl visa ko) krautą fotoaparatą ir leki į gatves, kuriose pleškini ir įkvėpimo semiesi iš gražiausių to meto street style aprangų. Na žinoma, po viso to, Tavęs laukia jau senai rezervuota vieta pirmoje eilėje, Alexander Wang kolekcijos pristatyme.
Grįžkim į realybę.
Kaip ir kiekvieną mados savaitę, nesvarbu, kur ji bevyktų (New Yorke, Londone, Milane ar Prayžiuje),ją stebėsiu pro savo kompiuterio ekraną. Būtent šių, rudens/žiemos sezono kolekcijų, be galo laukiu. Labiausiai sužavėjo visas event listas. Tiek daug mėgstamiausių dizainerių vienoje vietoje jau seniai nemačiau. Sąrašas be galo ilgas: nuo tokių iššaukiančių, jaunatviškų dizainerių kaip Jeremy Scott, iki pat aukščiausio mados elito kaip Diane von Furstenberg ir Oscar de La Renta.
Didžiausias viltis sudedu į savo mėgstamiausius: Alexander Wang, Vera Wang, Marc Jacobs ir Carolina Herrera.


Neatsiejama viso renginio dalis - modeliai. Kasmet madų savaitėse pradeda ryškėti nauji, dar niekur negirdėti vardai, savo populiarumą išlaikantys seni vilkai, ir - ne tik mados pasaulyje skambančios žvaigždutės. Tai taip pat vienas įdomesnių reginių. Į modelius galima ne tik akis paganyti - jų socialiniai tinklai būna nukloti įdomiausiomis nuotraukomis iš pačių užkulisių. Taip bent akies krašteliu galima priartėti prie šio renginio.


Bet turbūt labiausiai mane traukia gatvės stilius. Tiek įkvėpimo ir idėjų daugiau niekur negalėčiau prisirinkti. Gatvėse fotografų objektyvus gaudo šitiek žmonių, kurių kiekvienas turi savo atskirą stilių. Tai pats prieinamiausias būdas pažvelgti į sezono akcentus, detales, spalvas. Kad ir kokios skirtingos aprangos bebūtų, jos visos turi kažką tokio, į ką norisi paspoksoti nors trumpam. Be abejo, nepraleisiu galimybės savo mėgstamiausių street style outfitų nuotraukas paskelbti ir čia.  


Jeigu tik turit galimybę apsilankyti ir gyvai pamatyti visą tą malonų chaosą, niekada nepraleiskit progos. Kažkada ir pati ten sudalyvausiu, oh, one day!

Bilietus įsigyti ir visą tvarkaraštį, bei pristatymų laiką pamatyti galite čia: EVENTBRITE 

Nuotraukos paimtos iš: vogue.com, tumblr.com, google. 

14 comments

 1. Love these pics. Great post!

  XoXo
  Valentina | DAILY SUIT

  ReplyDelete
 2. i love to keep up with NYFW as well, hopefully i can go one day!

  danielle | avec danielle

  ReplyDelete
 3. Amazing post!!! Thank u, dear! ❤

  Visit our blogger platform www.dressed-to-kill.com ✿

  ReplyDelete
 4. New York Fashion Week would be a dream to attend X

  THEFASHION-JUNKIE

  ReplyDelete
 5. I would really like to attend it!

  www.elabellaworld.com

  ReplyDelete
 6. really hoping i can attend nyfw one day! all the street style and runway looks would be so inspiring x

  http://www.fionnac.com

  ReplyDelete
 7. Amazing post!!

  www.brooklynglam.com

  ReplyDelete
 8. NYFW is so fun! Are you going?! Hopefully one day we get to meet!
  Much love from Paris!
  xoxo, Vanessa
  www.WhatWouldVWear.net

  ReplyDelete
 9. Attending NYFW is one of my goals for this year - hopefully I can make it next season when I'm not working!
  xo
  Siffat
  http://icingandglitter.com

  ReplyDelete
 10. Looks incredible. I really wanna go. Thank you for sharing this with us darling. Visit me www.its-dominica.blogspot.co.uk whenever you can. Kisses, Dominica S. xXx

  ReplyDelete

Latest Instagrams

© Beata BA. Design by Fearne.