WOMEN SHOULD ENCOURAGE EACH OTHER

2016/03/05

       Žinot, paskutiniu metu labai daug galvoju apie merginų bendravimą tarpusavyje. Praktiškai kiekvieną dieną iš šono stebiu tą patį, niekada nesibaigiantį, karą ir svaidymąsi pavydu. Iš kur tiek daug neapykantos ir pykčio?
       Didžiausią nusivylimą palieka merginų agresija socialiniuose tinkluose. Pastovūs žeidžiantys komentarai ir purvo drabstymas ne kartą privertė rausti iš gėdos už kitus žmones. Ir ne, aš nekalbu apie argumentuotą kritiką. Kalbu apie komentarus, kuriuose merginoms užkliūna kitų aprangos, išvaizda ar laisvalaikis. Koks gi skirtumas, kokius batus tą dieną panelė norėjo užsidėti ar kokią šukuoseną nusprendė pasidaryti? Galbūt jai tai atrodo gražu ir tai jai padeda įgyti šiek tiek pasitikėjimo savimi? Juk, galų gale, ne Jums pačioms tenka atrodyti būtent taip, kaip atrodo toji mergina, tai kam iš viso to reikia pūsti tokį didelį burbulą ir skleisti šlykščią neapykantą? Rašydami neapykantos pilnus komentarus žmonės turėtų pagalvoti apie tai, kad viso pasaulio neaprengs ir nepakeis taip, kaip jiems atrodo gražu ir priimtina. Juk visas žmonių grožis ir susideda iš individualumo, originalumo ir savitumo. Nesistenkime jau ir taip pilka mase virstančio pasaulio stumti į dar gilesnę neviltį.
       Visad stebėjausi skirtumu tarp vaikinų ir merginų bendravimo tarpusavyje. Net keista, koks paprastas atrodo vaikinų bendravimas. Dėl kažko susipykai? Išsiaiškink, sukirsk rankom ir toliau bendrauk normaliai, lyg nieko nebūtų nutikę. Kažkas neduoda ramybės? Paklausk ir sužinok. Negali susitikti? Pranešk, kad neatvyksi, atsiprašyk už netikėtą planų pakreipimą ir iškart sutark kitą susitikimo datą. Merginų akimis, viskas nėra jau taip paprasta. Jeigu jau susipyksta, duok Dieve, kad viską išsiaiškintu gražiuoju, nes dažniausiai tik į akis viena kitai nusišypso, o už nugaros apkalbinėja tol, kol jėgos leidžia. O vėliau stebisi, kad niekuo šiame pasaulyje pasitikėti negalima. Kam taip apsunkinti jau ir taip daug problemų turintį gyvenimą? 
      Netgi šiuo metu, rašant šį įrašą, girdžiu dvi merginas apkalbinėjant savo "drauges". Joms gal, nežinau, apie 13-14 metų? 13-14 metų ir jau šitiek pagiežos ir pykčio. Nesupraskit neteisingai, svetimų pokalbių nesiklausau, bet negirdėti kaip trylikametės, atrodo, visu balsu aptarinėja savo dviejų draugių "selfius", tiesiog neįmanoma. 
       Moterys turėtų išlikti kartu, eiti petys į petį ir skleisti abipusę pagarbą. Bent įsivaizduojat, kiek daug tada galima būtų pasiekti? Žinant, kad visuomet turi palaikymą ir grupę žmonių, pas kuriuos bet kada gali kreiptis bet kokiu klausimu ar norint išgirsti šiokį tokį patarimą, turėtų būti neapsakomai geras jausmas. 
       Ačiū Dievui, tokių žmonių yra. Ir tuo be galo džiaugiuosi. Situacija nėra visiškai kritiška, tačiau nelinksta ir į gerąją pusę. O taip norėčiau, kad nuoširdžių merginų būtų ženkliai daugiau. Ačiū toms, kurios, nepasiduoda tokiam dideliam spaudimui ir šių dienų madai teisti žmones už nieką. Suteikiat viltį gražesnei ateičiai.
       Merginos, žiūrėkit į viską paprasčiau, kitomis spalvomis, palaikykite viena kitą, įkvėpkit, padėkit viena kitai dar labiau spindėti ir pamatysit, kad visas gėris grįš su kaupu. 

Post a Comment

Latest Instagrams

© Beata BA. Design by Fearne.