INSPIRATION BOARD

2016/04/06

Labas!
Atrodo, neturiu daugiau kur švaistyti nei kantrybės, nei niekuo nekaltų žurnalų? Bet jau tikrai labai seniai norėjau viską, kas mane įkvepia sumesti į vieną vietą. Tai ir sumečiau. Rezultatas man labai patiko. Turbūt dėl to, kad kiekviena nuotrauka buvo įtraukta į mano mini projektą ne todėl, kad šiaip gražiai atrodė, kiekviena iškarpa turi kažką tokio, kas traukia mano dėmesį, kabliuoja ir verčia norėti dar. Apie kelis mėgstamiausius gabalėlius paskaitykit plačiau.


Paskutiniu metu didelę įtaką tiek mano stiliui, tiek ateities klausimams, tiek apskritai mano požiūriui į mados industriją didžiulę įtaką padarė Alexa Chung. Atrodo, visuomet ja domėjausi ir kiek tik instagrame užkliūdavo, vis pagalvodavau apie šią gerai mados pasaulyje žinomą personą. Tačiau tik pastaruoju metu, bežiūrint British Vogue youtube kanalą, prie jos prisiliečiau iš šiek tiek arčiau. Tokių paprastų ir tuo pat metu nepaprastų žmonių su žvėriškai geru skoniu rūbams reiktų gerai paieškoti. Todėl mano inspiration boarde jai atiteko ko ne daugiausiai vietos.


Regis atradau mėgstamiausią matytą fotosesiją žurnale. Harper's Bazaar nustebino su kelis puslapius užimančiu Alan Gelati darbu. Akis iškart patraukė spalvų ir tekstūrų paletė. Atrodo, net suvalgyti norėtųsi. Ką jau bekalbėti apie Paryžietišką akcentą..


Esu be galo didelė šešiasdešimtųjų/septyniasdešimtųjų fanė. Tikrai, taip norėčiau bent truputį, bent viena koja įžengti į šiuos metus. Tad visai normalu, kad į tokį idėjų chaosą norėjau įnešti ir dalelę praeities. Šešiasdešimtųjų Harper's Bazaar žurnalo viršelis puikuojasi pačiame viduryje, o tokių žinomų žmonių kaip Marilyn Monroe veidai yra išmėtyti įvairiausiuose kampeliuose.


Iš tikrųjų, geras jausmas matyti prieš akis tai, kas nuolatos sukasi mano galvoje.


Post a Comment

Latest Instagrams

© Beata BA. Design by Fearne.